با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳؛

هوای اصفهان همچنان ناسالم می باشد

هوای اصفهان همچنان ناسالم می باشد

مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به کیفیت هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز عنوان کرد: شاخص کیفی هوای این شهر در این بازه زمانی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی افزود: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان برای امروز هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۸ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اضافه کرد: روز گذشته هم شاخص کیفی هوا با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۹ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوای شهر اصفهان در ایستگاه های استانداری ۹۸ و رودکی ۸۰ در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در پروین ۱۳۴، خرازی ۱۲۱ و سگزی بر روی عدد ۱۲۵ و در وضعیت ناسالم می باشد.
صادقیان اظهار داشت: هم اکنون در شهرستان های استان اصفهان تنها ایستگاه پایش کیفیت هوای شاهین شهر فعال است که این ایستگاه شاخص کیفی هوای این شهر را با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۴ در وضعیت سالم گزارش می کند.
وی افزود: باید توجه داشت که روز به روز از تعداد ایستگاه های سنجش کیفیت هوای استان اصفهان به علت کمبود اعتبار کم می شود و امروز تنها ۶ ایستگاه از ۲۱ ایستگاه فعال است روشن است.

1399/11/28
16:06:11
0.0 / 5
1069
تگهای خبر: شاخص , كیفیت , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است