مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

كیفیت هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است

كیفیت هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است

مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 104 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه طی چند روز اخیر در ساعات بامداد شاهد افزایش آلاینده ها و غبار محلی در اصفهان بوده ایم، گفت: بر این اساس کیفیت هوا در ساعات اولیه بامداد برای گروه های حساس ناسالم گزارش شده است.
وی اضافه کرد: هم اکنون نیز کیفیت هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۰۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: میانگین شاخص کیفی هوای شهر اصفهان برای روز گذشته با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در پنج ایستگاه در استان اصفهان گزارش شده است، اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه پروین و رودکی به ترتیب با فاکتورهای ۸۴ و ۷۷ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان اشاره کرد: کیفیت هوا در خرازی و سگزی نیز به ترتیب با قرار گرفتن بر روی فاکتورهای ۱۲۷ و ۱۰۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی اضافه کرد: کیفیت هوای شاهین شهر نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.

1399/12/05
23:58:33
0.0 / 5
975
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است