بهبود كیفیت هوای پایتخت طی امروز

بهبود كیفیت هوای پایتخت طی امروز

به گزارش لوازم حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفبت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۱۲ اسفند) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است اما بهبود این شرایط و برقراری وضعیت قابل قبول هوا طی روز پیشبینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در صبحگاه امروز (۱۲ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از پایداری نسبی جوی، عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و افزایش حجم ترافیک صبحگاهی است.

طی روز با رشد ناپایداری جوی به تدریج بر تندی باد افزوده می شود و سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همینطور با تداوم این شرایط جوی و وزش باد مؤثر پیشبینی می شود در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

با کاهش نسبی تندی باد تا صبحگاه فردا (۱۳ اسفند ماه) همراه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود، هرچند نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود ازاین رو انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد. افزایش تدریجی تندی باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود ازاین رو در شامگاه فردا (۱۳ اسفند ماه) هم با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۳ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/12/12
21:10:21
0.0 / 5
699
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است