كاهش كیفیت هوای مناطق پرتردد پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای مناطق پرتردد پایتخت طی امروز

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت الان (17 اسفندماه) در محدوده قابل قبول است اما کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد طی روز پیش بینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد امروز (۱۷ اسفند ماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از شروع تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر است.

طی روز با رشد ناپایداری جوی و افزایش تدریجی تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. در اواخر وقت احتمال می رود استمرار ناپایداری جوی و وزش باد از تجمع آلاینده ها جلوگیری کند که برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.

با کاهش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۱۸ اسفند ماه) و افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و در بعضی مناطق پرتردد احتمال برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس وجود دارد.

وزش باد مؤثر طی روز موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد. با حاکمیت این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۱۸ اسفند ماه) انتظار می رود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی، وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق برقرار شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۴ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/12/17
13:30:54
0.0 / 5
732
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است