مسابقه عكاسی كودكان برای نوروز

به جای سبزه عید، نارنج بكارید

به جای سبزه عید، نارنج بكارید

همزمان با فرا رسیدن فصل بهار، فرهنگسرای رسانه مسابقه «شهر نارنج» را برگزار می نماید.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و سرزنده شدن باردیگر طبیعت، مسابقه عکاسی «شهر نارنج» را در چارچوب بسته برنامه «تهران درخت دارد» برگزار می نماید. این مسابقه با هدف حفظ و نگهداری طبیعت از صدمه های زیست محیطی و فرهنگسازی کاشت درخت نارنج به جای سبزه گندم در آستانه نوروز ۱۴۰۰ به راه افتاده است.
در این مسابقه سعی شده است تا ضمن آگاه سازی مخاطبان از صدمه های زیست محیطی کاشت سبزه گندم بعنوان سبزه عید، از کودکان دعوت شود تا هسته درخت نارنج بکارند و با ارسال عکس آن در مسابقه شرکت نمایند.
بر این اساس، کودکان ۷ تا ۱۲ سال می توانند در این مسابقه شرکت نمایند و هر کودک اجازه ارسال ۳ عکس را دارد. این عکس ها می تواند شامل سبزه نارنج در کنار سفره هفت سین یا درخانه و فضای باز ثبت گردد.
شهر نارنج از روز دوشنبه ـ ۱۸ اسفند ماه ـ شروع به کار کرده و تا ۳۰ فروردین سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان باید تصاویر خویش را در دو بخش موبایلی یا دوربین حرفه ای تهیه کرده و به آدرس ایمیل resanehfarhangsara@gmail.com ارسال نمایند.
به ۳ نفر برگزیده این مسابقه توسط داوران جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. عکس ها باید با مشخصات کامل عکاس، شماره تلفن، کدملی و اسم شهر ارسال شوند.
منبع:

1399/12/18
11:56:45
0.0 / 5
1147
تگهای خبر: زیست محیطی , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است