امكان مشاهده وضعیت آلودگی صوتی پایتخت در نسخه جدید اپلیكیشن كیفیت هوا

امكان مشاهده وضعیت آلودگی صوتی پایتخت در نسخه جدید اپلیكیشن كیفیت هوا

به گزارش لوازم حیوان خانگی مسئول خدمات کامپیوتری شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از به روزرسانی اپلیکیشن کیفیت هوای تهران آگاهی داد و اظهار داشت: امکان مشاهده آلودگی صوتی تهران در نسخه جدید وجود دارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، امیر نجفی ضمن اشاره به اینکه اپلیکیشن شرکت کنترل کیفیت هوای تهران به روزرسانی شده است، اظهار نمود: در نسخه قبلی این اپلیکیشن تنها اطلاعات کیفیت هوا به صورت آنلاین و شاخص ۲۴ ساعته نمایش داده می شد و مشکلاتی درباب نمایش پیش بینی کیفیت هوا به وجود آمده بود.

وی افزود: در نسخه جدید اپلیکیشن شرکت کنترل کیفیت هوای تهران این مشکل رفع شده و سرعت این برنامه افزایش یافته است. بدین جهت اطلاعات تمامی ایستگاه های سنجش کیفیت هوا در تهران در این برنامه به آسانی قابل مشاهده می باشد.

سئول خدمات کامپیوتری شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اعلان اینکه علاوه بر این اطلاعات ایستگاه های سنجش صوت در تهران نیز در نسخه جدید برنامه بارگذاری شده است، اظهارکرد: ۳۵ ایستگاه فعال سنجش صوت در تهران وجود دارد که اطلاعات این ایستگاه ها و حریم صوتی بزرگراه های تهران در نسخه جدید اپلیکیشن شرکت کنترل کیفیت هوای تهران قرار گرفته است.

به گفته نجفی این برنامه با نام «کیفیت هوای تهران» در مارکت بازار موجود است و علاقه مندان می توانند نسبت به نصب این اپلیکیشن اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وی همین طور اظهار داشت: علاوه بر این اطلاعات کیفیت هوای تهران و ایستگاه های سنجش روی سایتair.tehran.ir و airnow.tehran.ir و اطلاعات آلودگی صوتی شهر تهران روی سایت noise.tehran.ir قابل مشاهده می باشد.

منبع:

1399/12/25
23:38:23
0.0 / 5
846
تگهای خبر: آلودگی , خدمات , سایت , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است