رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شاهرود:

عوامل شكار بدون مجوز در مجن دستگیر شدند

عوامل شكار بدون مجوز در مجن دستگیر شدند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود اظهار داشت: عوامل شکار بدون مجوز یک راس قوچ وحشی در شهر مجن شاهرود دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه عوامل گشت زنی محیط زیست روز جمعه در حوالی مجن با صدای شنیدن تیر در ارتفاعات تاش و شاهوار، محدوده را مورد پایش قرار دادند، بیان کرد: در پایش منطقه یک نفر که یک قبضه سلاح شکاری و یک کیسه بزرگ روی دوش خود حمل می کرد توسط مأموران محیط زیست شناسایی و تحت نظر قرار گرفت.
وی از شناسایی محل اسکان این شکارچی آگاهی داد و اضافه کرد: بعد از ارائه حکم از مقام قضائی و هماهنگی با پلیس مأموران وارد منزل وی شده و در هنگامی که قصد فرار را داشت، این شکارچی را دستگیر کردند.
رئیس اداره محیط زیست شاهرود با اعلان اینکه این فرد قصد متواری شدن و اختفای لاشه را نیز داشت که موفق نشد، اشاره کرد: این فرد با یکی از افراد حاضر در منزل خود به وسیله خودروی سمند قصد متواری شدن و انتقال ادوات جرم داشت که دستگیر شد.
قربانلو با اعلان اینکه از این فرد لاشه تازه شکار شده یک رأس قوچ وحشی بعلاوه یک قبضه سلاح گلوله زنی کالیبر ۲۷۰ دوربین دار و ۱۱ تیر فشنگ مربوطه و یک دستگاه دوربین چشمی و یک عدد کارد کمری کشف شد، ابراز کرد: متخلفان برای رسیدگی به پرونده راهی مراجع انتظامی و قضائی شدند.

1400/01/22
13:15:24
5.0 / 5
1044
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است