هوای پایتخت مطلوب است

هوای پایتخت مطلوب است

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و اکنون (24 فروردین ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و آلاینده شاخص هوای پایتخت «ازن» بود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۲۴ فروردین ماه) در بعضی مناطق پرتردد غلظت ذرات معلق افزوده می شود و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها در این مناطق است.

رشد ناپایداری جوی همراه با افزایش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود. این وضعیت تا اواخر وقت ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

صبح فردا (۲۵ فروردین ماه) با آغاز تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر پیشبینی می شود که در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به تدریج با افزایش تندی باد و گاهی وقوع رگبار پراکنده طی روز، پراکندگی آلاینده ها هم تسهیل خواهد شد و تداوم این شرایط جوی تا شامگاه فردا (۲۵ فروردین ماه) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۸۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۰ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/01/24
21:05:10
5.0 / 5
584
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است