وضعیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری

وضعیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری

برپایه پیشبینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بامداد امروز جمعه (۲۷ فروردین) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودرو ها است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز جمعه (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودرو ها است. در طول روز با حاکمیت جو ناپایدار و افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.
به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت جمعه همراه با افزایش ترافیک برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد پیشبینی می شود.
در بامداد روز شنبه (۲۸ فروردین ۱۴۰۰) با آغاز تردد خودرو ها و حاکمیت جو آرام انتظار می رود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها افزایش پیدا کرده و کاهش کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد. در خلال روز عدم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. این وضعیت تا اواخر وقت شنبه ادامه خواهد داشت، ازاین رو تجمع آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۳ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۵ همچنان در شرایط قابل قبول است.
منبع:

1400/01/28
09:44:41
5.0 / 5
555
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است