هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (15 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط طی روز پیش بینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که بامداد امروز (۱۵ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی طی ساعات گذشته است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی، وزش باد نسبتا شدید و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود، هرچند احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد، کاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت موجب کاهش غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۱۶ اردیبهشت ماه) و افزایش ترافیک صبحگاهی تاحدودی موجب تجمع آلاینده ها خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

وزش باد مؤثر تا نسبتا شدید در ساعات بعدازظهر شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود همین طور در مناطق مستعد می تواند با گسیل گرد و خاک همراه باشد. با تداوم وزش باد مؤثر تا شامگاه فردا (۱۶ اردیبهشت ماه) با وجود افزایش تردد خودرو ها، احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۵ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با میانگین ۷۸ همچنان در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/02/15
21:46:46
5.0 / 5
682
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است