سازمان هواشناسی اعلام كرد؛

ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق

ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق

لوازم حیوان خانگی: برمبنای پیش بینی هواشناسی، گرمای هوا در بیشتر نقاط کشور، بجز تعدادی از مناطق حاشیه خزر، ماندگار خواهد بود.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، سازمان هواشناسی با اشاره به این که طی ۴ روز آینده در غالب مناطق کشور جوی پایدار، آسمانی صاف و آفتابی همراه با ماندگاری هوای گرم پیش بینی می شود، اعلام نمود: امروز جمعه (۱۴ خرداد) باتوجه به شمالی شدن جریانات، کاهش محسوس دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتیگراد برای سواحل دریای خزر و اردبیل رخ خواهد داد.

طی ۴ روز آینده به تناوب در سواحل دریای خزر، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و هرمزگان بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

از فردا شنبه (۱۵ خرداد) تا سه شنبه نیز ماندگاری هوای خنک برای این مناطق پیش بینی می شود. از امروز جمعه تا سه شنبه (۱۴ تا ۱۸ خرداد) در شمال شرق کشور کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. طی سه روز آینده در نواحی شرقی کشور خصوصاً زابل و شرق استان کرمان و در استان خوزستان و بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور به جهت افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی پیش بینی می شود. امروز ۱۴ خرداد، دریای خزر و از امروز تا اواسط هفته آتی مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهد بود. امروز (۱۴ خرداد) دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود و آسمان نیز صاف در بعضی ساعات روز و شب با افزایش باد همراه خواهد بود. فردا شنبه (۱۵ خرداد) نیز دمای هوا بین ۳۸ تا ۲۶ درجه سانتیگراد خواهد بود و آسمان صاف در بعضی ساعات افزایش باد پیش بینی می شود


منبع:

1400/03/15
15:29:30
5.0 / 5
543
تگهای خبر: بارش , كیفیت , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است