یك نماینده مجلس خواستار شد

برای تسكین آلام مردم به مدیریت های غیر مسئولانه اختتام دهید

برای تسكین آلام مردم به مدیریت های غیر مسئولانه اختتام دهید

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حادثه دلخراش اتوبوس خبرنگاران در ارومیه و انتقاد از رفتار نامتعارف برخی مسئولان در پی این حادثه از رئیس جمهور خواست که برای تسکین آلام مردم هم که شده به مدیریت های غیر مسئولانه اختتام دهد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به حادثه دلخراش اتوبوس خبرنگاران در ارومیه بیان کرد: شامگاه چهارشنبه ۲ تیرماه، اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست کشور که برای بازدید ازروند احیای دریاچه ارومیه عازم محل شده بودند واژگون شد، در پی این حادثه مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا جان خودرا از دست دادند و چند تن از عزیزان خبرنگار نیز به شدت مجروح شدند.
وی اضافه کرد: افکار عمومی خصوصاً جامعه فرهیخته رسانه کشور به شدت از این حادثه ناگوار آزرده خاطر شد و حداقل انتظار این بود که دولت و مدیران مسئول ضمن عذرخواهی و همدری با خانواده های قربانیان و مجروحین، مسببین این بی تدبیری آشکار که دو تن از خبرنگار عزیز ما را به مسلخ برد بازخواست نمایند.
وی از رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور شفاف سازی در این مساله و اقدامی مؤثر در امتداد ادای مسئولیت قانونی شان را خواهان شد.
نماینده مردم اردبیل در همین راستا عملکرد رئیس سازمان محیط زیست در وضعیت آب و هوایی کلان شهرها، حفظ گونه های نادر حیوانی، شهادت محیط بانان و جنگل سوزی ها را زیر سوال برد و از رئیس جمهور خواست که برای تسکین آلام مردم هم که شده به مدیریت های غیر مسئولانه اختتام دهد.
1400/04/09
19:19:14
5.0 / 5
565
تگهای خبر: آب , جنگل , شكار , گونه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است