نماینده شاهرود و میامی در مجلس:

ثبت ملی شاهوار فصل الخطاب مسؤلان

ثبت ملی شاهوار فصل الخطاب مسؤلان

به گزارش لوازم حیوان خانگی نماینده شاهرود و میامی در مجلس با تکیه بر این که شاهوار ثبت ملی شده و این امر برای مسؤلان فصل الخطاب است، اظهار داشت: فعالیت در معدن بوکسیت تاش ممنوع می باشد و برداشت ازشاهوار انجام نخواهد شد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، علی اصغر خانی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری بسطام ضمن اشاره به دغدغه مردم درباره شاهوار، تصریح کرد: ۱۰ روز پیش با نماینده جاجرم دیداری داشتیم و اعلام کردیم دیگر به هیچ عنوان بوکسیت از شاهرود برده نمی گردد.
وی اضافه کرد: این نماینده حتی پیشنهاد اشتغال ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر از شاهرودی ها را در کارخانه داد اما ما اعلام کردیم که شاهوار ثبت ملی شده و دیگر بوکسیت از آن خارج نمی گردد.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس بیان نمود: از کارهای خوب وزیر سابق میراث فرهنگی این یک مورد (ثبت شاهوار) بود هرچند در دولت سابق وزارت صمت مقاومت هایی کرد و حتی دعوایی لفظی هم در هیئت دولت شد چونکه وزارت صمت اعتقاد داشت که باید از شاهوار بوکسیت برداشت شود.
خانی با اشاره به اینکه خوشبختانه وزیر سابق میراث فرهنگی محکم پای این مورد ایستاد و حتی برای او هزینه هم داشت اما این کار را کرد، اضافه کرد: برداشت بوکسیت از شاهوار انجام نخواهد شد بنابراین باید گفت دغدغه مردم واقعاً قابل اعتنا است و ما به صورت جدی اعلام می نماییم دیگر لودری در شاهوار دیده نخواهد شد.


منبع:

1400/06/30
09:51:48
5.0 / 5
425
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است