کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

لوازم حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز جمعه (2 مهر 1400) آسمان غبارآلود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق مورد انتظار است که ناشی از پایداری جوی و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر طبق پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز جمعه (۲ مهر ۱۴۰۰) آسمان غبارآلود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت مورد انتظار است که ناشی از پایداری جوی و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
در طول روز همراه با جو نسبتاً آرام و کاهش تندی باد، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. افزایش نسبی تندی باد تا اواخر وقت جمعه تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، با این وجود هم زمان با ترافیک شامگاهی احتمال افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت نامطلوب وجود خواهد داشت.
افزایش تدریجی تندی باد تا بامداد روز شنبه ( ۳ مهر ۱۴۰۰) تا حدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، بااینکه با افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود، اما کاهش تندی باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. با رشد ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی شنبه کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین 110 بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین 114 و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
منبع:

1400/07/03
09:25:58
5.0 / 5
444
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است