آسمان صاف و جو پایدار طی امروز

آسمان صاف و جو پایدار طی امروز

لوازم حیوان خانگی: رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اعلان اینکه آسمان صاف و جوی پایدار طی امروز پنجشنبه (22 مهر) در کشور حاکم است، از بارش پراکنده و کاهش نسبی دما طی جمعه، شنبه و یکشنبه (23، 24 و 25 مهر) در بعضی نقاط سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی آگاهی داد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برمبنای آخرین خروجی مدلهای هواشناسی، امروز( ۲۲ مهرماه) آسمان صاف و جوی پایدار در کشور حاکم است و در پس از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی افزود: طی جمعه، شنبه و یکشنبه (۲۳، ۲۴ و ۲۵ مهر) در بعضی نقاط سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده و کاهش نسبی دما رخ خواهد داد. دوشنبه (۲۶ مهر) نیز در بعضی نقاط شمال غرب کشور، رشد ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

به گفته ضیاییان، طی جمعه و شنبه (۲۳ و ۲۴ مهر) برای نوار شرقی کشور خصوصاً منطقه زابل وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی همین طور این را هم اظهار داشت که شنبه و یکشنبه (۲۴ و ۲۵ مهر) شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد شد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا ( ۲۳مهر) صاف، گاهی همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی شنبه (۲۴ مهر) نیز صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در آخر اظهار داشت: طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ مهر) اهواز با بالاترین دمای ۴۱ و ۴۲ درجه سانتیگراد گرم ترین و اردبیل، ارومیه، زنجان و فرودگاه رشت با بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد طی امروز (۲۲ مهر) و اردبیل با بیشینه دمای ۲۰ درجه سانتیگراد طی فردا ( ۲۳ مهر) خنک ترین مراکز استانهای کشور هستند.


منبع:

1400/07/23
10:36:40
5.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است