بارش رگبار پراکنده در تهران و تداوم کیفیت هوای قابل قبول

بارش رگبار پراکنده در تهران و تداوم کیفیت هوای قابل قبول

به گزارش لوازم حیوان خانگی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با اشاره به اینکه امروز جمعه، ۲۱ آبان ماه در اغلب مناطق تهران کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: وزش باد مؤثر تا بامداد روز شنبه، ۲۲ آبان ادامه دارد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در بامداد امروز جمعه، ۲۱ آبان با عنایت به بارش رگبار پراکنده و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته، همینطور کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.
ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز ادامه خواهد داشت که پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه، برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.
همچنین وزش باد مؤثر تا بامداد روز شنبه، ۲۲ آبان ادامه و از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته، افزایش غلظت ذرات و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
به تدریج با کاهش تندی باد در خلال روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی شنبه و ترافیک شامگاهی تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیشبینی می شود.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۸ و کیفیت هوا قابل قبول است.
منبع:

1400/08/21
13:36:15
5.0 / 5
409
تگهای خبر: آب , آلاینده , بارش , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است