فروش درب ضد سرقت

فروش درب ضد سرقت

درب ضد سرقت همانطور که از نامش می توان فهمید، مانع ورود سارقین می شود، به دلیل اینکه در مقابل دستکاری و اهرم کردن درب و تخریب آن کاملا مقاوم است، و از نظر متریال و طراحی به گونه ای ساخته شده است، که می تواند در مقابل انواع تهدیدها مقاومت کند.


فروش درب ضد سرقت ایساتیس را و چگونگی انواع آن را در این مقاله مختصری برایتان می گوییم.

درب ضد سرقت چیست؟

این نوع درب ها علاوه بر اینکه یک درب کامل است، و محیط داخلی را کاملا از محیط خارجی جدا می کند و مانع ورود افراد غریبه به محل مورد نظر می شود، ویژگی هایی دارد که آن را کامل از سایر درب ها متمایز می کند.

ویژگی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت همانطور که از نامش می توان فهمید، مانع ورود سارقین می شود، به دلیل اینکه  در مقابل دستکاری و اهرم کردن درب و تخریب آن کاملا مقاوم است، و از نظر متریال و طراحی به گونه ای ساخته شده است، که می تواند در مقابل انواع تهدیدها مقاومت کند، البته نا گفته نماند که هر کدام از خصوصیت ها در صدی از امنیت را تامین می کند، ولی به طور صد در صد امکان پذیر نیست.

درب ضد سرقت در برابر درب معمولی

از نظر ویژگی فروش درب ضد سرقت در مقابل درب معمولی، با توجه به این که هر دو درب خاصیت جدا کننده دو محیط را دارند، اما درب ضد سرقت از نظر مقاومت در برابر فشار، اهرم، برش ودستکاری قفل از سطح ایمنی بالاتری برخوردار است، که همین مزیت ها سبب می شود، تا فروش درب ضد سرقت با تفاوت قیمت فاحشی از درب معمولی فروخته شود.

از مواردی که باعث امنیت بالای خرید درب ضد سرقت است، رعایت استانداردهایی مورد نظر و استانداردهای جهانی است، که با ابزار و یراق متفاوت از درب های معمولی است، که امنیت این نوع درب ها را کامل می کند.

امنیت درب ضد سرقت در مقابل نرده های حفاظتی

آنچه که از نام هر یک از محصولات می توان فهمید، که درب ضد سرقت ترک از نظر استانداردها در مقابل نفوذ و آسیب دیدگی می تواند از درب های معمولی و نرده های حفاظ  بسیار ایمن تر است.

علت استفاده از درب های ضد سرقت

در مورد استفاده از انواع درب ضد سرقت لوکس در محل کار و یا خانه و یا ویلاها بستگی به طرز تفکر مالک دارد، مثلا اگر شما مالکی هستید که به آرامش خیال نیاز دارید، تا در موقع خروج از منزل یا محل زندگی می خواهید که از نظر فکری احساس امنیت داشته باشید، بهتر است در ساخت و تجهیز ملک خود نهایت احتیاط را بکار ببرید، و از بهترین درب ها و حتی درب های ضد سرقت استفاده کنید تا فقط با یک قفل کردن مطمئن باشید، که به راحتی مورد سرقت قرار نمی گیرد.

جنس درب ضد سرقت

جنس درب ضد سرقت باید که با محیطی که در آن بکار می رود، و با توجه به میزان امنیتی که باید تامین شود، نیاز است از دربی با خاصیت عایق صوتی، و یا عایق رطوبتی، و یا عایق حرارت و برودت و ضد اسید در مکان نصب کنیم.

 

1400/09/02
21:59:10
5.0 / 5
465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است