مصوبات جلسه كمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اعلام شد

تشدید برخورد با خودرو های آلاینده

تشدید برخورد با خودرو های آلاینده

لوازم حیوان خانگی: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر لزوم انتقال نمایشگاه های پرمخاطب به مجموعه شهرآفتاب از تشدید برخورد با خودرو ها و موتورسیکلت های آلاینده در تهران آگاهی داد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عابد ملکی در آخر جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در تشریح مصوبات این جلسه با تاکید بر لزوم انتقال نمایشگاه ها از محل نمایشگاه های بین المللی تهران به شهرآفتاب اظهار داشت: بی شک برای سال آینده در سه ماهی که بیشترین وارونگی هوا اتفاق می افتد وضعیت فعلی را نمی پذیریم. اساسا باید نمایشگاه های پرمخاطب به محل شهرآفتاب منتقل شوند.
وی درباب مصوبات جلسه امروز نیز اظهار داشت: تصمیمات در جلسه امروز برای روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه اتخاذ شده و البته در صورت ادامه پایداری هوا و تشدید آلایندگی در روز جمعه تصمیم جدید اتخاذ و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.
وی افزود: برای روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تشدید برخورد با خودرو های آلاینده و جلوگیری از خودرو های فاقد برگه معاینه فنی و همین طور جلوگیری از تردد خودرو ها و موتورسیکلت های آلاینده صورت خواهد گرفت. همین طور ممنوعیت تردد شبانه خودرو های سنگین و گازوئیلی اعمال خواهد شد.
وی تاکید کرد: در این روزها جلوگیری از انجام کارهای عمرانی که سبب تشدید آلودگی هوا می شود اجرا می گردد. همین طور باید از روشن ماندن اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه ها جلوگیری شود و همین طور با هر گونه پسماندسوزی و سوزاندن شاخ و برگ درختان نیز برخورد خواهد شد.
بگفته معاون استاندار تهران، در این ایام استقرار اورژانس در معابر با جانمایی اماکن پرتردد و آلوده تر صورت خواهد گرفت. همین طور ممنوعیت مازوت سوزی و خودداری از کارهای ورزشی در فضای باز نیز باید اجرائی شود.
منبع:

1400/10/08
12:31:56
5.0 / 5
320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است