وضعیت قابل قبول هوای تهران

وضعیت قابل قبول هوای تهران

بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(14دی ماه) هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد امروز (۱۴ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد.

افزایش تندی باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

افزایش ترافیک صبحگاهی در بامداد روز چهارشنبه (۱۵ دی ماه) سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

رشد ناپایداری، احتمال بارش و وزش باد نسبتاً شدید در طول روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همین طور با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی چهارشنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۵ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1400/10/15
09:39:12
5.0 / 5
272
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است