آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پی در پی

آلودگی هوای تهران برای چهارمین روز پی در پی

با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (20 دی ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد موثر در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در بامداد امروز (۲۰ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی است. حاکمیت جو آرام در طول روز موجب تجمع آلاینده ها در مناطق پرتردد خواهد شد.

با استمرار پایداری جوی تا اواخر وقت دوشنبه (۲۰ دی ماه) همراه با افزایش ترافیک شامگاهی بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش رگبار پراکنده تا بامداد روز سه شنبه (۲۱ دی ماه) تا حدودی از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد، هرچند با شروع تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت که کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

با رشد تدریجی ناپایداری جوی در طول روز و افزایش تندی باد پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه (۲۱ دی ماه) سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و پیش بینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۳۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۲۶ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.
1400/10/21
00:01:41
5.0 / 5
505
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , بارش , شاخص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است