تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

لوازم حیوان خانگی: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران باتوجه به وزش باد و بارش باران کیفیت هوای پایتخت طی امروز (25 دی ماه) در وضعیت قابل قبول قرار دارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد امروز (۲۵ دی ماه) باتوجه به ادامه ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با شروع تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد.

وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. با حاکمیت شرایط ناپایدار جوی و احتمال بارش باران تا اواخر وقت شنبه (۲۵ دی ماه) همراه با وزش باد مؤثر از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز یکشنبه (۲۶ دی ماه) همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و در نتیجه کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد. عدم وزش باد مؤثر در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند.

با برقراری شرایط نسبتاً پایدار و آرام جو تا ساعات پایانی یکشنبه (۲۶ دی ماه) و با افزایش ترافیک، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۳ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1400/10/25
14:11:31
5.0 / 5
398
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است