تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

لوازم حیوان خانگی: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت امروز (10 بهمن ماه) در وضعیت قابل قبول قرار دارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر طبق پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز(۱۰ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها است.

کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. افزایش تدریجی تندی باد تا اواخر وقت یکشنبه (۱۰ بهمن ماه) موجب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

با کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز دوشنبه (۱۱ بهمن ماه) هم زمان با افزایش تردد خودرو ها، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید در طول روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد.

با شکل گیری ناپایداری جوی تا اواخر وقت دوشنبه (۱۱ بهمن ماه) و رشد ابرناکی، تا حدودی از میزان غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد، هرچند با افزایش ترافیک شامگاهی و افزایش غلظت ذرات معلق در بعضی مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۹۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۸۲ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/11/10
21:57:50
5.0 / 5
316
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است