کاهش دما در تهران

کاهش دما در تهران

به گزارش لوازم حیوان خانگی بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد شدید و خیلی شدید و احتمال خیزش گرد و خاک بخصوص در نیمه جنوبی و غربی وکاهش محسوس دما پیشبینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی ابری همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

در بعضی ساعتهای امروز و فردا (۲۵ و ۲۶ اسفندماه) وزش باد شدید تا خیلی شدید در سطح استان با احتمال خیزش موقتی گردوخاک بخصوص در نیمه جنوبی و غربی و گاهی افزایش ابر و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق بخصوص در دامنه ها و ارتفاعات مورد انتظار است.

از غروب امروز تا جمعه (۲۵ تا ۲۷ اسفندماه) کاهش محسوس دما به صورت میانگین بین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس در سطح استان و یخبندان شبانه سطح زمین در دامنه ها و ارتفاعات و طی روزهای شنبه و یکشنبه (۲۸ و ۲۹ اسفندماه) افزایش نسبی دما پیشبینی می شود.

از غروب جمعه تا یکشنبه به علت عدم وزش باد قابل ملاحظه، سکون نسبی جو و در نواحی پرتردد و صنعتی در بعضی ساعت ها انباشت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی و لواسان با کمینه دمای ۲ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران هم فردا (۲۶ اسفندماه) صاف و گاهی قسمتی ابری و وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۱۲ و ۳ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۲۷ اسفندماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد ودر پس از ظهر غبارمحلی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۴ و ۶ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1400/12/27
11:59:11
5.0 / 5
221
تگهای خبر: آب , آلاینده , كیفیت , گرد و خاك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است