برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد از بامداد فردا

برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد از بامداد فردا

طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، حاکمیت جو نسبتاً آرام تا بامداد روز یکشنبه (۱۴ فروردین ۱۴۰۰) همراه با افزایش تردد خودرو ها، سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که برقراری وضعیت ˮناسالمˮ برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد روز شنبه (۱۳ فروردین ۱۴۰۱) با وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تا حدودی محدود خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت شنبه ادامه خواهد داشت و با افزایش ترافیک، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیشبینی می شود.
حاکمیت جو نسبتاً آرام تا بامداد روز یکشنبه (۱۴ فروردین ۱۴۰۰) همراه با افزایش تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت. کاهش تندی باد در طول روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.
شایان ذکر است با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی یکشنبه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی، تجمع آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت «قابل قبول» قرار داشت. آلاینده شاخص الان هم «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و کیفیت هوا در محدوده «قابل قبول» قرار دارد.




منبع:

1401/01/13
20:30:53
5.0 / 5
378
تگهای خبر: آلاینده , شاخص , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است