کاهش دمای تهران، وقوع رگبار و رعد و برق

کاهش دمای تهران، وقوع رگبار و رعد و برق

لوازم حیوان خانگی: بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی کمی ابری گاهی نیمه ابری و گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید تا خیلی شدید پیشبینی می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی کمی ابری، گاهی نیمه ابری همراه با وزش باد و در بعضی مناطق بخصوص بخش های جنوبی استان گاهی همراه با وزش باد شدید پیشبینی می شود.

در ساعات عصر و شب روزهای پنجشنبه و شنبه(۱۸ و ۲۰ فروردین) گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید تا خیلی شدید موقتی با احتمال گردوخاک و در مناطق مستعد با بارش تگرگ مورد انتظار است.

امروز و روز شنبه (۱۶ و ۲۰ فروردین) کاهش نسبی دما پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۷ فروردین ماه) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۱۸ فروردین) نیمه ابری و از پس از ظهر به تدریج ابری و گاهی رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1401/01/16
20:21:37
5.0 / 5
193
تگهای خبر: بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است