نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و كارون در مجلس:

سلامت مردم خوزستان در یک پروسه غلط مدیریتی به بازی گرفته شد

سلامت مردم خوزستان در یک پروسه غلط مدیریتی به بازی گرفته شد

به گزارش لوازم حیوان خانگی نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: سلامت مردم خوزستان روز دوشنبه به سبب وقوع گرد و غبار شدید در یک پروسه غلط مدیریتی به بازی گرفته شد.سید کریم حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وقوع گرد و خاک شدید در روز دوشنبه هفته جاری و عدم تعطیلی ادارات و مدارس در استان اظهار نمود: به دنبال وقوع چند مرحله ای گرد و خاک در ماه گذشته که همه قابل پیش بینی هم بودند، اقدام عاجل برای تعطیلی مراکز دولتی و به ویژه مدارس کار سختی نبوده و خواسته زیادی هم خصوصاً برای مردم نیست.
وی اضافه کرد: سازمان هواشناسی باید تجهیزات را کنار بگذارد و با تماس تلفنی خود به مسئولان کشور عراق در نجف اشرف پیش بینی های لازم را در این حوزه داشته باشد چون همیشه یک یا دو روز بعد نجف گرد و خاک به خوزستان می رسد.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس اشاره کرد: دفعه قبل هواشناسی خوزستان اعلام نمود که پیش بینی های لازم انجام شده و مدیران باید برای تعطیلی اعلام کنند اما این دفعه مدیران استانی علت عدم تعطیلی را ناپایدار بودن گرد و خاک از طرف هواشناسی خوزستان دانستند؛ چنین پاسکاری ها و بی توجهی هایی نسبت به سلامت مردم اصلاً صحیح نیست.
حسینی با گلایه از این که هیچ توجیهی برای این رفتارها و وضعیت فعلی خوزستان وجود ندارد، اظهار نمود: برمبنای تجارب موجود بارها شاهد تکرار این وضعیت در استان بودیم ولی نمی دانم این چه سیستم مدیریتی است که می گویند شاید تعطیل کردیم و هوا خوب شد؟ حتی اگر هم این طور می شد جای دوری نمی رفت اگر به خاطر حفظ سلامتی مردم آن هم در روزی که به خاطر شب احیا ساعات شروع کار با دو ساعت تأخیر بود، اعلام تعطیلی می کردند.
وی بیان کرد: برعکس اطلاعیه هواشناسی که با حرارت هرچه تمام تر بازنشر داده شده و روز یکشنبه را آغازگر ورود سامانه های بارشی به سراسر خوزستان دانسته بودند، روز دوشنبه استان با حجم بالایی از پدیده گرد و خاک مواجه گردید.
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس ضمن اشاره به انجام پیگیری های لازم بوسیله وزرای مربوطه و شخص رییس جمهور گلایه کرد: وقتی مسئولان اعلام می کنند که نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها دخالت نکنند، این گوی و میدان پس با کسانی که در یک پروسه غلط مدیریتی سلامت مردم را به بازی گرفته اند، برخورد کنند.
حسینی افزود: این وضعیت خوزستان جای پیگیری دارد و اگر مدیران استانی امکان تصمیم گیری بموقع و همین طور اجازه اعلام نظر نهایی را ندارند باید اعلام کنند تا اقدام لازم صورت گیرد.


منبع:

1401/02/07
17:42:09
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است