رئیس محیط زیست و آب های غیرمتعارف شركت مدیریت منابع آب ایران:

اجرای نخستین طرح تصفیه و مدیریت فاضلاب های تانکری سپتاژ در مشهد

اجرای نخستین طرح تصفیه و مدیریت فاضلاب های تانکری سپتاژ در مشهد

لوازم حیوان خانگی: مشهد ـ رئیس محیط زیست و آب های غیرمتعارف معاونت آب و آبفا وزارت نیرو اظهار داشت: نخستین طرح تصفیه و مدیریت فاضلاب های تانکری سپتاژ در مشهد اجرا شد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، اصغر جهانی ظهر دوشنبه در بازدید از طرح های فاضلاب و مدیریت پساب در رودخانه کشف رود مشهد اظهار نمود: بازدید از طرح تصفیه خانه فاضلاب تانکری «سپتاژ» شهر مشهد به صورت میدانی انجام شد.
رئیس محیط زیست و آب های غیرمتعارف شرکت مدیریت منابع آب ایران اظهار داشت: یکی از معضلات کنونی منابع آب، تخلیه غیراصولی فاضلاب های تانکری در حاشیه مجاری آبی و رودخانه ها است.
وی افزود: این معضلات امکان بروز آلودگی ها، افت کیفیت منابع آب و همینطور تهدیدات سلامت و بهداشت انسان و محصولات ناشی از مصرف آب های آلوده به فاضلاب را به دنبال خواهد داشت.
جهانی بیان نمود: طرح تصفیه فاضلاب های تانکری در شهر مشهد بعنوان نخستین طرح در کشور توسط شهرداری و با همکاری شرکت آب و فاضلاب مشهد در مراحل پایانی اجرا است که بعد از تکمیل و بهره برداری، روزانه تا سه هزار مترمکعب در روز پساب مطابق با استانداردهای مصرف آبیاری فضای سبز شهری و یا محصولات کشاورزی تولید خواهد شد.

1401/03/30
23:46:00
5.0 / 5
312
تگهای خبر: آب , آلودگی , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است