تخلیه نخاله ساختمانی در تمامی مناطق شهرستان کهک قم ممنوعست

تخلیه نخاله ساختمانی در تمامی مناطق شهرستان کهک قم ممنوعست

به گزارش لوازم حیوان خانگی قم رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کهک اظهار داشت: برمبنای مصوبات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کهک، تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی در تمامی مناطق این شهرستان ممنوع می باشد.


سجاد پارسامهر رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کهک با اشاره به مصوبات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کهک در سخنانی اظهار نمود: در این نشست بر لزوم تسریع در راه اندازی ایستگاه انتقال پسماند شهرستان و همکاری تمامی دستگاه های اجرائی در این رابطه تاکید شد.
وی با اعلان اینکه روند راه اندازی ایستگاه انتقال پسماند شهرستان کهک بسیار کند بوده و حدودا متوقف شده است، اظهار داشت: برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از تخریب طبیعت و محیط زیست، تخلیه هرگونه زباله و نخاله های ساختمانی در تمامی مناطق این شهرستان ممنوعست.
پارسامهر با اعلان اینکه همه پسماندهای تولیدی در شهرستان کهک باید به اماکن مجاز انتقال یابد، اشاره کرد: برمبنای هماهنگی های به عمل آمده با مراجع قضایی و نیروی انتظامی، با هرگونه تخلف در حوزه تخلیه پسماندها در این شهرستان قاطعانه برخورد خواهد شد.
وی در آخر تصریح کرد: محل مجاز تحویل پسماندها و نخاله های شهرستان کهک، هم اکنون در اماکن مجاز دریافت پسماند و نخاله در شهرستان قم بوده و امیدواریم با تکمیل پروژه و بهره برداری هرچه زودتر از ایستگاه انتقال پسماند کهک، این مشکلات برطرف شود.
منبع:

1401/04/30
11:31:45
5.0 / 5
151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است