مدیركل دفتر اقتصاد و فناوری های نوین محیط زیست:

اطلس ارزش گذاری اقتصادی تدوین می شود

اطلس ارزش گذاری اقتصادی تدوین می شود

لوازم حیوان خانگی: مدیرکل دفتر اقتصاد و تکنولوژی های جدید محیط زیست اظهار داشت: اطلس ارزش گذاری اقتصادی در حوزه محیط زیست تا آخر دولت سیزدهم تهیه و تدوین می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، لیلا زمانی شامگاه دوشنبه در همایش منطقه ای مدیران حفاظت محیط زیست کشور در سرعین اظهار نمود: شناسایی اولویت های پژوهشی در مناطق و استانهای کشور در دفتر اقتصاد و فناوری انجام شده تا به تناسب شعار سال بتوانیم با پژوهش های کاربردی حل مسائل کشور را در اولویت قرار دهیم.
وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در سالهای گذشته در کنار کمبود اعتبارات توزیع نامتوازن، منابع پژوهشی را شاهد بودیم که پارسال تلاش شد با اولویت پژوهش های اثربخش توزیع اعتبارات را به شکل مناسب انجام دهیم.
مدیرکل دفتر اقتصاد و تکنولوژی های جدید محیط زیست اظهار داشت: هر چند بخشی از این منابع و اعتبارات در پژوهشکده و برای طرح های مطالعاتی تخصیص یافت اما انتظار داریم سال جاری استان ها طرح های پژوهشی خویش را بموقع به ثبت رسانده و با شکل گیری کنسرسیوم های منطقه ای بتوانیم کارهای مشارکتی را در این عرصه شاهد باشیم.
زمانی اضافه کرد: به تناسب استان ها و چالش های زیست محیطی مناطق کشور انتظار داریم طرح های پژوهشی مؤثر عرضه شده و امکان تأمین اعتبارات فراهم آید.
وی از تدوین اطلس خدمات و روش ارزش گذاری اقتصادی در سالهای آینده اطلاع داد و تصریح کرد: تلاش می نماییم تا ارزش گذاری اقتصادی کشور را به صورت منطقه ای به سرانجام رسانده و در این حوزه کمک کار اقدامات و فعالیتهای مؤثر باشیم.
مدیرکل دفتر اقتصاد و تکنولوژی های جدید محیط زیست افزود: اقتصادی کردن محیط زیست محور اصلی فعالیت هاست و تمام تلاش ما بر این است تا نتایج مثبت پژوهشی را از طرح های عرضه شده دریافت نماییم.

1401/05/11
11:56:20
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است