هواشناسی استان مركزی پیش بینی كرد؛

افزایش آلاینده های جوی و آلودگی هوا در کمین اراک و شازند

افزایش آلاینده های جوی و آلودگی هوا در کمین اراک و شازند

به گزارش لوازم حیوان خانگی، طبق پیشبینی هواشناسی استان مرکزی، مناطق صنعتی و پرجمعیت استان در ۲ روز آینده با افزایش نسبی آلاینده های جوی و آلودگی هوا مواجهند.



به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، هواشناسی استان مرکزی اعلام نمود طی دو روز آینده افزایش نسبی پتانسیل انباشت آلاینده های جوی و پدیده غبار محلی در مناطق صنعتی و پرجمعیت استان همچون اراک و شازند پیشبینی می شود.
بررسی ها نشان داده است طی روزهای آتی تا روز پنجشنبه به علت وجود رطوبت و ناپایداری در تراز میانی جو شاهد افزایش ابر در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در استان خواهیم بود. احتمال بعضی رگبارهای خفیف و پراکنده در مناطقی از استان بویژه مناطق کوهستانی نوار جنوب استان هم دور از انتظار نیست.
از اوایل هفته آینده همزمان با شروع انقلاب پاییزه در کشور، نخستین سامانه بارشی با منشأ مدیترانه از سمت غرب وارد کشور شده و سبب رگبار باران، رعدوبرق و کاهش شدید دما در استانهای غربی و شمالی کشور خواهد شد، طبق بررسی ها این سامانه فعالیت بارشی خاصی در استان مرکزی نداشته و تنها منجر به اُفت محسوس دمای هوا خواهد شد.
بنابراین احتمال رخداد دمای نزدیک به صفر در ساعات شبانه و ابتدایی بامداد در نواحی مستعد و سردسیر وجود خواهد داشت که در صورت وقوع می تواند سبب سرمازدگی محصولات حساس به سرما شود.


منبع:

1401/06/30
10:10:21
5.0 / 5
80
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است