مردمی سازی محیط زیست با انتخاب مدیران برتر

مردمی سازی محیط زیست با انتخاب مدیران برتر

به گزارش لوازم حیوان خانگی، معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: از مدیران برتر دستگاههای اجرایی در حوزه محیط زیست تقدیر به عمل خواهد آمد.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، نورالله مرادی معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: جشنواره انتخاب مدیران برتر دستگاههای اجرایی کشور در حوزه محیط زیست با هدف افزایش مشارکت اجتماعی و مسئولیت مدنی و همینطور افزایش سواد محیط زیستی برگزار می شود. وی اظهار داشت: در جهت نهضت مردمی سازی و تحقق اصل ۵۰ قانون اساسی و هم سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند تحول دولت مردمی، با تدوین شاخصهای مختلف در حوزه محیط زیست انسانی، محیط زیست طبیعی، آموزش و مشارکت های مردمی مدیران دستگاههای اجرایی را مورد ارزیابی قرار دهیم. و بعد از ارزیابی دقیق مدیران برتر برپایه شاخصهای تعیین شده انتخاب و معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل می آید.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست اضافه کرد: دبیرخانه این رویداد در دفتر مشارکت های مردمی این معاونت بوجود آمده است. و در مرداد ماه سال آینده در مراسمی استانداران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران و دهیاران برتر کشور در حوزه محافظت از محیط زیست معرفی خواهند شد.

1402/01/01
02:25:56
5.0 / 5
199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است