سرمای شدید آمریكا و طعنه جنجال برانگیز ترامپ به گرمایش زمین

سرمای شدید آمریكا و طعنه جنجال برانگیز ترامپ به گرمایش زمین

لوازم حیوان خانگی: در حالی كه نواحی شمال و شرق ایالات متحده در ایام اخیر با كاهش گسترده دمای هوا مواجه شده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این كشور از این شرایط جوی برای زیر سوال بردن گرمایش زمین بهره برده است.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، همزمان با موج سرمای بی سابقه در این مناطق رئیس جمهوری این كشور تغییرات اقلیمی را به باد تمسخر گرفت.
توئیتِ روز پنج شنبه رئیس جمهوری آمریكا در مورد گرمایش زمین موجی از واكنش های انتقادآمیز را از جانب دانشمندان و كاربران اینترنتی به دنبال داشت.
ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت "شاید بتوان كمی از گرمایش زمین را كه قرار بود پول صرفش نماییم برای گرم شدن استفاده كنیم!"
جان فولی، مدیر آكادمی علوم كالیفرنیا در پاسخ به دونالد ترامپ نوشت: تغییرات اقلیمی بسیار واقعی است حتی اگر هم اكنون در بیرون از برج ترامپ هوا خیلی سرد باشد. همانطور كه گرسنگی همچنان در جهان وجود دارد حتی اگر شما همین الان یك همبرگر مك دونالد خورده باشید.
پرامیلا جایپال، نماینده دموكرات در مجلس نمایندگان هم در واكنش به توئیت رئیس جمهوری كشورش در صفحه توئیتر خود نوشت: توئیت امروز ترامپ مانند همیشه غم انگیز، تاسف آور و مخرب است.
به گزارش یورونیوز، این عضو كنگره آمریكا افزود كه در سال ۲۰۱۷ در مقابل هر ركورد سرما در آمریكا سه ركورد گرما به ثبت رسیده است. بنا به اعلام سازمان جهانی هواشناسی سال جاری میلادی از زمان آغاز ثبت داده های هواشناسی گرمترین سال در كل كره زمین است.
ترامپ و خیلی از جمهوری خواستار گرمایش زمین را باور ندارند و آمریكا بعد از به ریاست جمهوری رسیدن دونالد ترامپ از پیمان آب و هوایی پاریس خارج شد.1396/10/08
21:34:15
5.0 / 5
4999
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است