پیش بینی بارش پراكنده در تهران

پیش بینی بارش پراكنده در تهران

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به تشدید بارش ها در سواحل دریای خزر، از احتمال بارش پراكنده باران و وزش باد شدید در تهران طی فردا (۲۵ دی ماه) اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهاركرد: بر مبنای تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، با تداوم جریانات شمالی، بارش باران و سردی هوا در سواحل غربی دریای خزر ادامه می یابد و بارش در این ناحیه با ورود یك سامانه بارشی از اواخر امروز شدت می گیرد.

وی اضافه كرد: به جهت فعالیت این سامانه از شب، بارش برف در شمال غرب، البرز غربی و قسمتی از غرب كشور و به صورت پراكنده در ارتفاعات زاگرس مركزی پیش بینی می گردد.

گرد و خاك در شهرهای مرزی

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار داشت: از اواخر امروز (یكشنبه ۲۴ دی ماه) پدیده باد و گرد و خاك در شهرهای مرزی جنوب غرب و غرب كشور دور از انتظار نخواهد بود.

به گفته وظیفه، فردا با حركت سامانه به سمت شرق از شدت بارش در مناطق شمالی و شمال غرب به صورت نسبی كاسته می گردد اما بارش برف علاوه بر مناطق ذكر شده در روز یكشنبه، البرز مركزی و شرقی، شمال شرق كشور و بارش باران در سواحل شرقی دریای خزر را در بر می گیرد.

وی ادامه داد: بارش پراكنده باران و برف در استان های واقع در جنوب البرز و ارتفاعات زاگرس مركزی هم برای فردا پیش بینی می گردد.

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار نمود: روز سه شنبه (۲۶ دی ماه) بارش پراكنده باران در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی ادامه خواهد داشت و از پس از ظهر این روز از میزان بارش در این مناطق كاسته خواهد شد.

بارش پراكنده در تهران

وی در مورد شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۲۵ دی ماه) نیمه ابری، گاهی ابری همراه با بارش پراكنده و وزش باد دربعدازظهر وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز بین ۱۱ و ۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان پایتخت در روز سه شنبه (۲۵ دی ماه) نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۸ و صفر درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. 

1396/10/24
19:38:06
5.0 / 5
4927
تگهای خبر: هوا , بارش , بارندگی , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است