فرمانده یگان حفاظت محیط زیست كشور تاكید كرد

لزوم تعامل ناجا و یگان حفاظت محیط زیست برای تامین امنیت زیست محیطی

لزوم تعامل ناجا و یگان حفاظت محیط زیست برای تامین امنیت زیست محیطی

لوازم حیوان خانگی: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست كشور بر تعامل ناجا و یگان حفاظت محیط زیست برای تامین امنیت زیست محیطی تصریح كرد و اظهار داشت: برای انجام رسالت های محیط بانی به شدت به كمك ناجا نیاز داریم چراكه امكانات محیط بانی جوابگوی نیاز محیط زیست كشورمان نیست و در همین راستا درصدد تحقق شعار ۸۰ میلیون نفر محیط بان در كشور هستیم.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا جمشید محبت خانی در عیادت از محیط بان همدانی «محمد مرادی» كه دچار بیماری شده و ساكن كبودرآهنگ است؛ ضمن دلجویی و عیادت از وی به بررسی مشكلات محیط بانان استان همدان پرداخت.

وی در ادامه اظهار داشت: حفظ محیط زیست به منظور بقای انسان و گیاه و حیوانات است و اگر نگاه راهبردی در این عرصه نداشته باشیم، بقای نسل آینده به خطر می افتد. هدف ما این است كه مردم از همه اقشار و تمام دستگاه های مدیریتی برای حفظ محیط زیست در كنار ما باشند تا در نهایت امنیت ملی كشور تامین گردد.

محبت خانی تصریح كرد: حفظ محیط زیست با مسئله حق الناس گره خورده است و اگر به آینده فرزندانمان اهمیت می دهیم باید به محیط زیست توجه نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست وی مسئله كاهش منابع آبی را از مسائل مهم و استراتژیك كشور برشمرد و اظهار داشت: ۲۰ سال آینده مسئله اصلی منطقه، مسئله تامین آب خواهد بود و هر فرد باید هر كاری كه از دستش بر می آید برای حفظ بقا و به خطر نینداختن آن انجام دهد و این مورد تعارف بردار نیست.
1396/11/14
16:11:13
5.0 / 5
5083
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است