هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای پایتخت طی امروز (۷ اسفندماه) در شرایط سالم می باشد و انتظار می رود تا فردا (۸ اسفندماه) شرایط كیفیت هوای مطلوبتری در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات امروز (۷ اسفندماه) وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متربرثانیه از سمت نواحی غربی و بارش پراكنده و خفیف باران در شبانگاه انتظار می رود.

وی در ادامه اظهار داشت: به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی در فردا (۸ اسفندماه) طی برخی ساعات بخصوص در شبانگاه بارش باران و وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه پیش بینی می گردد. این شرایط در روز چهارشنبه (۹ اسفندماه) كمابیش ادامه دارد و برخی ساعات صبحگاه همراه با بارندگی و وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، دما طی دو روز آینده روند افزایشی دارد.

شهبازی در انتها اظهاركرد: میانگین شاخص ۲۴ ساعت گذشته كیفیت هوای تهران ۶۳ و هوا در شرایط سالم قرار داشت. این شاخص هم اكنون ۶۳ و هوا در شرایط سالم می باشد.1396/12/07
16:59:10
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است