هوای امروز پایتخت سالم می باشد

هوای امروز پایتخت سالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: با عنایت به نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (14 فروردین) در شرایط سالم می باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای ایستگاه مهرآباد نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز (۱۴ فروردین) است و در بعضی ساعات بخصوص شبانگاه وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه انتظار می رود.

وی در ادامه اظهار داشت: هوای سالم پایتخت فردا (۱۵فروردین) كمابیش ادامه دارد و برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متربرثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی پیش بینی می گردد. بر این اساس انتظار می رود وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت تا روز چهارشنبه در شرایط نسبتا مطلوبتری قرار گیرد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: با تداوم این وضعیت جوی در روز پنجشنبه (۱۶ فروردین) وزش باد موثر طی برخی ساعات دور از انتظار نیست. همینطور دما تا روز آینده افزایش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در انتها اظهار داشت: میانگین كیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶ و در شرایط سالم بود. این شاخص هم اكنون ۷۸ و در شرایط سالم می باشد.
1397/01/14
13:58:49
5.0 / 5
4760
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است