آخرین وضعیت آبرسانی به حیات وحش استان تهران در فصل گرم

آخرین وضعیت آبرسانی به حیات وحش استان تهران در فصل گرم

لوازم حیوان خانگی: رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران از درنظر گرفتن تمهیداتی برای آبرسانی دستی به حیات وحش استان تهران در بعضی مناطق اطلاع داد.محمد كرمی در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: همیشه پیش از شروع فصل گرما به مراكز محیط بانی در استان تهران اعلام می نماییم كه آبشخورها را تمیز كنند تا بتوانیم از حداقل آبی كه در آن ها وجود دارد استفاده نماییم.

وی با اشاره به اینكه در مناطق جنوبی استان تهران مانند منطقه حفاظت شده كویر بیشتر مواقع در فصل گرما با كمبود آب مواجه هستیم، خاطرنشان كرد: در این مناطق آبرسانی دستی با استفاده از تانكر به حیات وحش انجام می گردد.

رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران درباره وضعیت آبشخورها و آبرسانی به حیات وحش استان تهران در مناطق شمالی استان توضیح داد: بیشتر مناطقی كه در شمال تهران قرار دارند مانند منطقه حفاظت شده ورجین، البرز مركزی و پارك ملی لار با مشكل كم آبی كمتر مواجهند و آبشخورها چنانچه تمیز باشند اغلب می توانند نیاز آبی حیات وحش را رفع كنند.

كرمی در انتها خاطرنشان كرد: در مناطق شمالی استان تهران باید بتوانیم با استفاده از حداقل آب چشمه ها و منابع آبی نیاز حیات وحش را برطرف نماییم ولی در مناطق جنوبی استان تهران تمهیداتی برای آبرسانی دستی با استفاده از تانكر و پر كردن آبشخورها اندیشیده ایم.
1397/01/22
15:03:50
5.0 / 5
4872
تگهای خبر: آب , حفاظت , حیات وحش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است