هوای تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی روز جاری وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر امروز (۳۱ فروردین ماه) است و در بعضی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه اظهار داشت: با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار فردا (اول اردیبهشت ماه) در بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۱ متربرثانیه و بارش پراكنده باران پیش بینی می گردد. بر این اساس انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا روز شنبه در شرایط بهتری نسبت به امروز قرار گیرد.

وی اضافه كرد: با تداوم این وضعیت جوی در روز یكشنبه ( ۲ اردیبهشت ماه) برخی ساعات همراه با بارندگی و وزش باد شدید خواهد بود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، دما تا فردا (اول اردیبهشت ماه) افزایش جزئی می یابد.

شهبازی در انتها اظهاركرد: میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۱ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اكنون ۱۰۱ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/01/31
21:37:15
5.0 / 5
5405
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است