سامانه بارشی جدید فردا وارد كشور می گردد

سامانه بارشی جدید فردا وارد كشور می گردد

لوازم حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز (۳۰ اردیبهشت) در نوار شرقی كشور وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه در بعضی موارد با خیزش گرد و خاك همراه خواهد شد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، پس از ظهر امروز(۳۰ اردیبهشت) در شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مركزی و جنوبی، ارتفاعات البرز، برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات كرمان افزایش ابر، بارش پراكنده، گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: فردا (۳۱ اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی جدید به كشور به تدریج در شمال غرب، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، ارتفاعات البرز غربی و مركزی، بخش هایی از غرب و مركز و ارتفاعات كرمان رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه روز سه شنبه (اول خرداد) ضمن تقویت سامانه بارشی گستره بارش علاوه بر این مناطق بخش هایی از مركز و دامنه های البرز مركزی و غربی را در بر می گیرد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها اظهار نمود: فردا (۳۱ اردیبهشت) آسمان تهران كمی ابری در پس از ظهر همراه با افزایش ابر، گاهی وزش باد با احتمال بارش پراكنده پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان پایتخت در روز سه شنبه (اول خرداد) نیمه ابری در پس از ظهرابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید با بیشترین و كمترین دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/02/30
15:19:33
5.0 / 5
4618
تگهای خبر: بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است