معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد:

جذب ۵۰۰ نفر كارشناس و محیط بان جدید در سازمان حفاظت محیط زیست

جذب ۵۰۰ نفر كارشناس و محیط بان جدید در سازمان حفاظت محیط زیست

لوازم حیوان خانگی: تبریز- معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حفاظت محیط زیست از جذب ۵۰۰ نفر كارشناس و محیط بان جدید اطلاع داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، كریم شافعی در گفت و گویی با بیان این خبر، اضافه كرد: ۲۰۰ نفر كارشناس و ۳۰۰ نفر محیط بان جذب سازمان محیط زیست خواهند شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با دوستان اداره استخدامی كل كشور صحبت كرده ام و عزیزان متقاعد شده اند كه ۳ هزار پست خالی سازمان حفاظت محیط زیست با نیروهای جدید تكمیل شود.
شافعی اظهار داشت: البته این كار هنوز نهایی شده است و اگر نهایی شود، تا آخر این دولت حدود ۲۵۰۰ نفر دیگر جذب سازمان حفاظت محیط زیست خواهند شد تا سازمان از نظر نیروی انسانی تامین گردد.
وی اضافه كرد: به لحاظ لجستیك و تجهیزات آزمایشگاهی در سازمان حفاظت محیط زیست كمبود داریم. البته به لحاظ تجهیزات محیط بانی هم كمبود داشتیم كه دارد رفع می گردد.
این مقام مسئول تصریح كرد: امیدواریم تا آخر دولت این كمبودها رفع گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه اظهار داشت: در دو حوزه تملك و دارایی، رویكرد دولت و مجلس خوب بود و رشد خوبی داشتیم.
شافعی اضافه كرد: برای حل بحران گرد و غبار خوزستان توجه خوبی شد و ۱۵۰ میلیون دلار اختصاص یافت.
وی اظهار داشت: البته پدیده گرد و غبار ۲۲ استان كشور را تحت الشعاع خود قرار داده با این ارقام قابل رفع شدن نیست؛ برای حل این مشكل باید رویكرد ملی و فرا ملی داشته باشیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: از نظر جاری مشكل خاصی نداریم، در سطح ملی اعتبارات اختصاص پیدا كرده و در یك تعداد استان های كمبودهایی در بودجه جاری داریم كه از این فرصت استفاده می كنم از استانداران و مدیران سازمان های برنامه و بودجه استان ها می خواهم توجه ویژه ای به اعتبارات جاری ادارات كل حفاظت محیط زیست استان ها داشته باشند.

1397/04/09
20:58:28
5.0 / 5
5021
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است