برگزاری راهپیمایی جهانی آب و هوایی در ۹۰ كشور

برگزاری راهپیمایی جهانی آب و هوایی در ۹۰ كشور

لوازم حیوان خانگی: صدها هزار نفر از مردم دنیا در ˮراهپیمایی جهانی آب و هواییˮ شركت می كنند.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مقرر است صدها هزار نفر از مردم بیش از ۹۰ كشور جهان با حضور در این راهپیمایی كه آخر هفته جاری برگزار می شود، اعتراضات خویش را به شكست سیاستمداران برای مقابله با بحران زیست محیطی جهانی نشان دهند.

برگزاركنندگان این حركت اعتراضی اظهار داشتند: فعالیت های مختلفی در نظر گرفته شده تا در بحبوحه نگرانی ها در مورد عدم اقدامات موثر سیاستمداران برای مقابله با تغییرات اقلیمی در این راهپیمایی اجرا شود.

برگزار كنندگان این راهپیمایی معتقدند سیاستمداران شكست خورده اند. آنان همچنان منافع شركت های سوخت فسیلی را بر مردم ارجح می دانند و این درحالیست كه شواهد فزاینده ای در ارتباط با تاثیرات مخرب این شركت ها بر كره زمین عرضه شده است.

به گزارش روزنامه گاردین، انتظار می رود یكی از بزرگترین راهپیمایی ها در پاریس شكل بگیرد و بیش از ۱۰۰ هزار نفر در آن شركت نمایند. همینطور پیش بینی می گردد در دیگر شهرهای اروپایی همچون كپنهاگ، بروكسل و لیسبون ده ها هزار نفر در تظاهرات آب و هوایی جهانی شركت نمایند.
1397/06/17
18:55:00
5.0 / 5
5348
تگهای خبر: آب , اقلیم , زیست محیطی , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است