وضعیت جوی كشور در تاسوعا و عاشورای حسینی

وضعیت جوی كشور در تاسوعا و عاشورای حسینی

لوازم حیوان خانگی: مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی كشور در تاسوعا و عاشورای حسینی (۲۸ و ۲۹ شهریورماه) اظهار نمود: طی این دو روز در شمال غرب و غرب و ارتفاعات و دامنه های جنوبی و مركزی زاگرس مناطقی از شمال شرق، ارتفاعات و دامنه های البرز، رگبار باران با احتمال رعد و برق و احتمال وزش باد وجود دارد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: همینطور طی تاسوعا و عاشورای حسینی در سواحل شمال كشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می گردد.

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه برپایه تحلیل آخرین نقشه های پش یابی هواشناسی، امروز دوشنبه (۲۶ شهریورماه) در غالب مناطق كشور جوی پایدار و آسمانی صاف پیش بینی می شود، اظهار داشت: از پس از ظهر امرو با نفوذ جریانات شمالی بارش پراكنده در سواحل دریای خزر شروع می گردد.

وی با بیان این كه فردا (۲۷ شهریورماه) در سواحل دریای خزر بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود، اظهار نمود: از پس از ظهر فردا در شمال غرب، غرب ارتفاعات البرز، دامنه های جنوبی و مركزی زاگرس افزایش ابر، رگبار پراكنده و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد.

وظیفه همینطور با اشاره به وقوع گرد و غبار در بعضی مناطق كشور اظهار نمود: از روز چهارشنبه (28 شهریورماه) تا آخر هفته در نواحی شرقی كشور بخصوص در منطقه زابل وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه در منطقه زابل گرد و غبار، كاهش گرد و غبار، كاهش كیفیت هوا و دید افقی رخ خواهد داد.

این كارشناس سازمان هواشناسی همینطور اظهار نمود: جاده های كوهستانی شمالی البرز مركزی و غربی و اردبیل از فردا (27 شهریورماه) تا آخر هفته، در ساعات شب تا اوایل بامداد در بعضی ساعات مه آلود پیش بینی می گردد.

كاهش ۸ درجه ای دما در سواحل خزر

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی تصریح كرد: از فردا (27 شهریورماه) تا آخر هفته جاری كاهش دما بین 5 تا 8 درجه در استان های ساحلی دریای خزر رخ خواهد داد.

وظیفه در انتها در مورد شرایط جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا ( ۲۷ شهریورماه) صاف به تدریج همراه با افزایش ابرو وزش باد گاهی رعد و برق پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای پایتخت طی این روز ۳۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور تهران در روز چهارشنبه (28 شهریور ماه) نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود. دمای تهران در این روز بین ۳۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/06/26
14:59:02
5.0 / 5
5350
تگهای خبر: بارش , كیفیت , گرد و غبار , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است