هوای بیشتر مناطق تهران سالم می باشد

هوای بیشتر مناطق تهران سالم می باشد

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: امروز (۲۱ مهرماه) كیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق سالم خواهد بود.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران هم اكنون با میانگین ۶۲ در شرایط سالم قرار دارد، اظهار نمود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (21 مهرماه) در شرایط سالم می باشد اما وزش باد در بعضی ساعات، افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به شرایط جوی تهران اظهار داشت: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۲۱ مهرماه) برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه با جهات متغیر (متغیر بین جنوب غربی تا جنوب شرقی) و بارش پراكنده باران انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران تصریح كرد: با تداوم این شرایط جوی درفردا (22 مهرماه) برای برخی ساعات آغازین روز بارش باران و وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه پیش بینی می گردد. بر این اساس احتمال می رود در بعضی ساعات، طی روز یكشنبه بر غلظت ذرات معلق به صورت موقت افزوده شود.

به گفته شهبازی، تا روز آینده دمای تهران روند كاهشی خواهد داشت.
1397/07/21
15:27:11
5.0 / 5
4441
تگهای خبر: آب , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است