تهرانی ها امروز هوای پاك تنفس می كنند

تهرانی ها امروز هوای پاك تنفس می كنند

لوازم حیوان خانگی: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از پاك بودن هوای پایتخت طی امروز (۴ آذر) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده حاكمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۴ آذر) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز بارش باران و وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۵ آذر) كم وبیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در بعد ازظهر وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۷ متر بر ثانیه با جهت غالب غربی پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا طی امروز (۴ آذر) وضعیت كیفی هوای اغلب مناطق پایتخت در شرایط مطلوب خواهد بود و انتظار می رود تا فردا بر غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق افزوده شود.

به گفته شهبازی همینطور دمای هوا در تهران تا روز آینده افزایش جزیی خواهد یافت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۵ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۳۰ در شرایط پاك قرار دارد.
1397/09/04
17:44:57
5.0 / 5
4585
تگهای خبر: آلاینده , بارش , شاخص , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است