اطلاعیه مركز پایش آلودگی هوای استان تهران در پی آلودگی هوا:

از خروج غیرضروری از منزل خودداری كنید

از خروج غیرضروری از منزل خودداری كنید

لوازم حیوان خانگی: مركز پایش آلودگی هوای اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران به سبب سكون نسبی هوا در تهران و احتمال افزایش آلاینده های هوا طی فردا (۲۶ آذر) اطلاعیه ای را صادر كرده است.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به اطلاعیه شماره 41 ارسالی اداره كل هواشناسی استان تهران در خصوص احداث شرایط پایداری جوی، سكون نسبی هوا و پتانسیل افزایش و انباشت آلاینده های هوا تا اختتام فردا (۲۶ آذر) احتمال ورود به شرایط هوایی ناسالم برای همه گروه ها در شهر تهران وجود دارد. اما این شرایط استمرار ندارد و تا اختتام فردا با ناپایداری هوا از شدت آلایندها كم می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: از این رو سفارش میگردد برای كاهش آلودگی هوا، شهروندان از هرگونه فعالیتی كه منجر به افزایش آلودگی میگردد همچون روشن كردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیك، عملیات قیركاری، عمرانی و مانند آن اجتناب كنند، همین طور بیماران قلبی و ریوی و مبتلا به آسم فعالیت بدنی خصوصاً در فضای باز را كاهش دهند.

خودداری از خروج غیرضروری از منزل، رعایت الگوی مصرف سوخت و دقت لازم در استفاده از وسایل حرارتی مانند (آبگرمكن، بخاری و تأسیسات گرمایشی) و پیشگیری از افزایش بی رویه حرارت در فضاهای مسكونی، تجاری و اداری از دیگر سفارش های این اطلاعیه است.

براساس اطلاعیه مركز پایش آلودگی هوای استان تهران به شهروندان سفارش شده است كه طی فردا از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده كنند و هنگام سوختگیری در جایگاه ها دقت داشته باشند و مانع سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت ها شوند.

در اختتام اطلاعیه به آماده سازی و اطلاع رسانی به دانش آموزان و انجام اقدامات پیشگیرانه مانند كاهش حضور دانش آموزان در فضای باز و كاهش فعالیت بدنی توسط اداره كل آموزش و پرورش اشاره شده است.
1397/09/26
15:03:38
5.0 / 5
4426
تگهای خبر: آب , آلاینده , آلودگی , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است