شهردار منطقه 12تهران اعلام كرد

عدم ارتباط بوی نامطبوع با فاضلاب پلاسكو، آخرین وضعیت ساخت پلاسكوی 20 طبقه

عدم ارتباط بوی نامطبوع با فاضلاب پلاسكو، آخرین وضعیت ساخت پلاسكوی 20 طبقه

به گزارش لوازم حیوان خانگی شهردار منطقه 12 تهران در مورد آخرین وضعیت ساختمان پلاسكو توضیحاتی عرضه كرد و همینطور اظهار داشت: بوی نامطبوع روز چهارشنبه تهران با انبار فاضلاب ساختمان پلاسكو ارتباطی ندارد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمد علی سعادتی بامداد امروز در حاشیه تهرانگردی مسجدجامعی، در مورد انتشار اخباری در مورد ارتباط انبار پلاسكو پلاسكو با انتشار بوی نامطبوع در تهران در روز چهار شنبه، اظهار داشت: انبار فاضلاب پلاسكو روز گذشته حوالی ساعت 17 در حین عملیات عمرانی گشوده شد و انتشار بوی نامطبوع در روز چهارشنبه ارتباطی به بازشدن انبار فاضلاب پلاسكو در روز پنجشنبه ندارد و باید علت آن بررسی شود.

وی با اشاره به اینكه در 10 الی 12 سال ابتدای فعالیت پلاسكو فاضلاب این مجموعه به داخل این انبار می رفت و با پر شدن آن، فاضلاب به كانالهای دیگر سوق داده شد. اظهار داشت: ضمن حجم گاز متان در انبار چاه فاضلاب یك ساختمان آن قدر نیست كه كل تهران فرا بگیرد.

آخرین وضعیت ساخت پلاسكو 20 طبقه

سعادتی در مورد آخرین وضعیت ساخت پلاسكو اظهار داشت: برپایه مصوبه كمیسیون ماده 5 مقرر شد كه 15 طبقه بر روی هم كف و 5 طبقه به صورت منفی ساخته شود كه دستور نقشه صادر گردیده است و باید بنیاد مستضعفان نقشه های خویش را به شهرداری تهران عرضه كند تا بررسی سازمان های ذیربط همچون آتش نشانی و سازمان نظام مهندسی آغاز شود.

وی با بیان این كه قرار شده است كه ساختمان پلاسكو بر روی سطح زمین معادل ارتفاع ساختمان قبلی باشد، اظهار داشت: البته از آن جایی كه كمیسیون ماده 5 تاكید داشت كه حقوق كسبه در ساختمان جدید تامین گردد و همینطور با عنایت به اینكه ساختمان جدید برپایه استانداردهای جدید ایجاد می شود و تعداد آسانسور و راه پله های آن افزایش یافته است، طبیعتا با افزایش ماشاعات، طبقات منفی افزایش می یابد تا بتوانیم حقوق كسبه را رعایت نماییم.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا با ساخت 15 طبقه پلاسكو حریم مدرسه ژاندراك و دیگر آثار میراثی در این منطقه خدشه دار می گردد هم اظهار داشت: سازمان میراث فرهنگی در كمیسیون ماده 5 حضور دارد و تاكید داشتند تعداد طبقات نباید بیشتر از 15 طبقه باشد.

شهردار منطقه 12 تهران در مورد تامین پاركینگ این مجموعه هم اظهار داشت: از آن جای كه سیاست ما افزایش تعداد پاركینگ های همگانی در سطح بافت تاریخی نیست، قرار شد كه كماكان پلاسكو با استفاده از پاركنیگ "پاساژ پروانه" و هوشمند سازی پاركنیگ "اكبر"، نیاز پاركینگی خویش را تامین كند.

سعادتی در پاسخ به این سوال كه سود حاصله به شهرداری به دنبال ساخت ساختمان جدید پلاسكو چقدر خواهد شد، اظهار داشت: برپایه مصوبه شورای شهر تهران، شهرداری عوراضی از محل ساخت ساختمان جدید پلاسكو دریافت نمی كند.
1397/10/14
15:32:35
5.0 / 5
4997
تگهای خبر: هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است