رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

گروه های مردم نهاد برای حفظ محیط زیست حمایت شوند

گروه های مردم نهاد برای حفظ محیط زیست حمایت شوند

لوازم حیوان خانگی: رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گروه های تعامل محیط زیست در راه برنامه ریزی برای حفظ و حراست محیط زیست در اندیمشك تشكیل می شود.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، فریدون حسنوند قبل از ظهر امروز در همایش دوسالگی تشكیل انجمن حامیان طبیعت زاگرس اظهار نمود: در برنامه توسعه پنج ساله كشور هر كمیسیون از وزیر تك تك مصوبات را سوال می كند.
وی اضافه كرد: در بخش قانون مشكلی در حوزه محیط زیست نداریم و محور اجرای قانون ملت ها هستند و قانون و دولت ها پشتوانه مردم در این زمینه هستند.
رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان كرد: پیشینه فرهنگی ایران و اسلام در زمینه حقوق محیط زیستی كامل، با ریشه و عمیق است كه باید از این گنیجه عظیم استفاده گردد.
وی اظهار داشت: فرهنگ عمومی در حوزه محیط زیست دارای اشكالاتی است و باید بوسیله آموزش و ارتقا فرهنگ مشكلات را در حوزه محیط زیست رفع كرد.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: عده ای به دنبال تصرف محیط زیست بوده اند و ما مانع این تصرف ها شدیم و تعارفی در این زمینه نداریم و از ظرفیت قانون استفاده خواهیم كرد.
حسنوند بیان كرد: اجرای قانون هزینه دارد و همه مدیران شهرستان اندیمشك آماده پرداخت هزینه اجرای قانون هستند و عملكرد مدیران اندیمشك در ارتباط با جلوگیری از تصرفات با هر عنوان وظیفه مدیران و باید قانون بعنوان فصل الخطاب صورت گیرد.
نماینده مردم اندیمشك در مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: بخش دولت و گروه های مردم نهاد در تعامل با یك دیگر می توانند اقدامات شایان در حوزه محیط زیست انجام و موضوعات را نباید سیاسی كرد.
وی با انتقاد از صف بندی های سیاسی مرسوم در جامعه اضافه كرد: مدیران در شهرستان اندیمشك هم نوا با شهروندان به دنبال توسعه شاخص های فرهنگی، اقتصادی و توسعه شهرستان هستند.
حسنوند نشاط جمعه را موتور محرك توسعه كشور نامید و اشاره كرد: بوسیله محیط زیست سالم و انجام طرح های درختكاری در محدوده كرخه و دز به دنبال نشاط عمومی و حفظ محیط زیست هستیم.
وی با تاكید بر ضرورت تعامل دستگاه های دولتی و گروه های مردم نهاد اظهار نمود: گروه های تعامل محیط زیست در راه برنامه ریزی برای حفظ و حراست محیط زیست در اندیمشك تشكیل می شود.
رئیس كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاكید بر ضرورت اجرای برنامه ها در حوزه صنعت گردشگری در اندیمشك اظهار داشت: باید از ظرفیت سمن ها بیشتر از گذشته با تشكیل كارگروه ها با حضور مدیران شهری برای توسعه پایدار شهرستان برنامه ریزی شود.
حسنوند با اشاره به اینكه ۷۰ روستا در بخش الوار گرمسیری اندیمشك گازرسانی می شود، اظهار داشت: با هدف حفظ محیط زیست شهرستان ۴۶ روستا در خردادماه سال آینده سپس تكمیل پروژه گازرسانی به روستاهای اندیمشك گازرسانی می شود.
نماینده مردم اندیمسك در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از ظرفیت فضای مجازی در حوزه حفظ محیط زیست اندیمشك به درستی باید استفاده گردد و همه ی میادین شهری اندیمشك المان هایی از طبیعت اندیمشك در آن نمایان و به وضوح دیده شود.
حسنوند با اشاره به اینكه گروه های مردم نهاد برای حفظ محیط زیست حمایت شوند، اشاره كرد: اقدامات گروه های مردم نهاد در كشور امروز یك اقدام جهادی و انقلابی محسوب و باید با ایجاد كارگروه ها از این ظرفیت عظیم برای توسعه پایدار شهرستان، استان و كشور استفاده گردد.

1397/11/28
16:02:54
5.0 / 5
4895
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است