سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد

بهره برداری ازچندین سامانه الكترونیكی در سازمان حفاظت محیط زیست

بهره برداری ازچندین سامانه الكترونیكی در سازمان حفاظت محیط زیست

لوازم حیوان خانگی: سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست، از تكمیل چندین سامانه الكترونیكی و شروع به كار پروژه های سازمان بدون كاغذ آگاهی داد.به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از مهر، محمود نیایی با اشاره به اینكه چندین پروژه در امتداد طرح سازمان بدون كاغذ در سازمان شروع شده است اظهار داشت: سامانه الكترونیكی در بهمن ماه ۱۳۹۷ به مرحله بهره برداری رسید و به دفاتر تخصصی تحویل گردید.
وی با بیان تكمیل سامانه صدور مجوز واردات و صادرات پسماند اضافه كرد: این سیستم جزو نیازمندیهای معاونت محیط زیست انسانی بوده و امكان درخواست كاربران، انجام فرایندهای سازمانی و اعلام نتیجه را بصورت الكترونیكی میسر خواهد ساخت.
سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، همین طور از اتمام پروژه سامانه الكترونیكی برخورد با جانوران وحشی كشف شده آگاهی داد و افزود، این سرویس برای ادارات استانی و محیط بانان، امكان ورود اطلاعات حیوانات كشف و ضبط شده را خواهد داد و از بانك اطلاعات ایجاد شده، در آینده استفاده های گوناگونی بعمل خواهد آمد.
نیائی، از تكمیل سامانه صدور مجوز واردات و صادرات مواد شیمیایی خطرناك آگاهی داد و اضافه كرد، این سامانه باز جزو خدمات دارای شناسنامه سازمان بوده است كه از این پس می تواند بصورت الكترونیكی مورد استفاده قرار گیرد.
محمود نیائی سرپرست دفتر فناوری اطلاعات، با اشاره به واگذاری مدیریت طرح سازمان بدون كاغذ به دفتر فناوری اطلاعات سازمان اشاره كرد: این طرح شامل چند پروژه با جنس متفاوت می باشد كه از این پس با محوریت فناوری اطلاعات اجرا خواهد شد. این پروژه ها شامل راه اندازی امضاء دیجیتال، شبكه های محرمانه سازمان، فكس سرور سازمان، بایگانی الكترونیك معاونت ها قبل از این بصورت مستقل توسط دفتر فناوری اطلاعات شروع شده اند و با تایید سرپرست محترم مركز برنامه ریزی و بودجه، در چارچوب طرح سازمان بدون كاغذ، توسط دفتر فناوری اطلاعات اجرا خواهند شد و با اجرای هر پروژه، خواهیم توانست میزان مصرف كاغذ را اندازه گیری و نسبت به قبل، مورد مقایسه قرار داده و در اختیار عموم قرار دهیم.
سرپرست فناوری اطلاعات در آخر با اشاره به اینكه تمامی مراحل اجرای سامانه ها و پروژه ها توسط نیروهای داخلی سازمان انجام می شود از زحمات كارشناسان خدوم دفتر فناوری اطلاعات تقدیر و تشكركرد.

1397/12/01
14:46:51
5.0 / 5
4485
تگهای خبر: جانور , حفاظت , حیوانات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است