بارش باران در مرز ایران و عراق

بارش باران در مرز ایران و عراق

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: در مرز خسروی طی دو روز آینده (30 مهر و اول آبان ماه) رگبار باران و در مرزهای مهران و شلمچه بارش پراكنده پیش بینی می شود.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت جوی مرز ایران و عراق طی فردا و پس فردا (۳۰ مهر و اول آبان ماه) اظهار نمود: آسمان مرز خسروی واقع در قصرشیرین فردا نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و رعد و برق و در شب بارش پراكنده با بیشترین و كمترین دمای ۳۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد و پس فردا نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و رعد و برق با بیشترین و كمترین دمای ۳۳ و ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی مهران طی دو روز آینده (۳۰ مهر و اول آبان ماه) اظهار داشت: فردا آسمان مهران كمی ابری تا نیمه ابری گاهی اوقات همراه با افزایش باد و بارش پراكنده و رعد و برق پیش بینی می شود. دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان این شهر پس فردا كمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد شدید با بیشترین و كمترین دمای ۳۵ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی با اشاره به اینكه آسمان مرز شلمچه در خرمشهر فردا (۳۰ آبان) قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراكنده پیش بینی می شود، اظهار نمود: دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۶ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. پس فردا( اول آبان ماه) آسمان این شهر قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراكنده پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۳ و ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد.

وی درباره وضعیت جوی نجف طی دو روز آینده (۳۰ مهر و اول آبان ماه) اظهار داشت: آسمان این شهر فردا صاف پیش بینی می شود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۳ و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان نجف پس فردا نیمه ابری پیش بینی می شود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ضیائیان با بیان این كه آسمان كربلا فردا (۳۰ مهرماه) صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود، اظهاركرد: دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان در كربلا به ۳۳ و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان كربلا پس فردا (اول آبان ماه) صاف تا كمی ابری خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین زمان ۳۲ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1398/07/30
10:26:45
5.0 / 5
4328
تگهای خبر: آب , بارش , هوا , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است