مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران عنوان كرد

از برف تهران غافلگیر نشدیم

از برف تهران غافلگیر نشدیم

به گزارش لوازم حیوان خانگی مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینكه از برف صبحگاهی غافلگیر نشدیم، اظهار نمود: برف در اوج ترافیك صبحگاهی شروع شد و امكان تردد ماشین آلات شهرداری وجود نداشت و همكاران مان به صورت دستی و پیاده مبادرت به شن پاشی در معابر می كنند.


به گزارش لوازم حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عطایی بامداد امروز با حضور در یك برنامه تلویزیونی در مورد اقدامات شهرداری تهران در بامداد برفی پایتخت توضیحاتی را بیان كرد و با بیان این كه درصدد بازگشایی معابر پرتردد همچون مسیرهای بی آر تی و غیره هستیم، اظهار داشت: در صدد این هستیم كه مسیرهای پرترددی كه شهروندان از آن بیشتر استفاده می نمایند را بازگشایی نماییم.
وی با بیان این كه بارش برف در اوج ترافیك صبحگاهی شروع شده و امكان تردد ماشین آلات وجود نداشت، افزود: هم اكنون اكیپ ها به صورت پیاده مبادرت به شن پاشی می كنند.
مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران با بیان این كه ما از ماه های قبل دستورالعمل و سناریوهای مختلفی را طراحی كردیم و حتی پیمانكاران برف روب را از پیمانكاران پسماند جدا كردیم، اظهار نمود: اما امروز شرایط ویژه بود چونكه برودت هوا به منفی نرسید و هم این كه بارش برف در اوج ترافیك صبحگاهی بوده است.
عطایی با بیان این كه تا اختتام امروز مخازن شن در معابر اصلی و بزرگراهی مستقر می شوند تا شهروندان در صورت بروز مشكلات به كمك خادمان شان در شهرداری تهران بیایند، اظهار داشت: در حال رصد معابر هستیم تا نقاط برف گیر را شناسایی نماییم.
مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش كه شهرداری از برف امروز غافل شده بود، اظهار نمود: ما غافلگیر نشدیم چونكه برف در یك بخش شمالی تهران مشكلاتی را به وجود آورده است و نیروهای خدمات شهری در آماده باش هستند و حتی آمادگی آنرا داریم كه در سطح مناطق 22 گانه شهر را پوشش دهیم، اما دقت داشته باشید كه بارش برف صبحگاهی در یك پیك زمانی كه اوج ترافیك صبحگاهی بود آغاز شد و امكان تردد ماشین آلات نبود و همكارانمان به صورت پیاده و دستی كار را پیش می برند.1398/08/25
13:54:30
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: بارش , خدمات , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
petpart لوازم حیوان لوازم حیوانات خانگی

تگهای لوازم حیوان خانگی پت پارت

PetPart لوازم حیوان خانگی

لوازم حیوانات خانگی

petpart.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم حیوان خانگی محفوظ است